ULUSOY RAILWAY SYSTEMS

Hakkımızda
ULUSOY
Railway Systems

ULUSOY RAYLI SİSTEMLER -  YERLİ SANAYİNİN GÜCÜ

Ulusoy Raylı Sistemler, yerli üretim ilkesinden yola çıkarak kendi markasıyla, geliştirdiği Ar-Ge ve ürün geliştirme çalışmalarıyla Demiryolu Havai Hat Ekipmanları / Katener Sistem Çözümleri üretiyor.

Ulusoy Raylı Sistemler, Ar-Ge Merkezinin çalışmaları ile hayata geçen, demiryolu elektrifikasyonunda kullanılan Katener Sistem ürünleri pazardaki yerini aldı. Ulusoy Raylı Sistemler, ülkemizin demiryolu ağı yenileme çalışmalarındaki yerli üretim payını artırarak dışa bağımlılığın önüne geçmek hedefiyle Katener Sistemler kapsamında Konsol Hoban Setler, Silikon Kompozit İzolatörler, İletken Aksesuarları (Klemensler, Grifler vb.), Otomatik Gergi Cihazı üretiyor. Bu ürünlerin üretiminde Türk Standartları Enstitüsü (TSE), International Electric Commission (IEC), European Norm (EN) uluslararası standartları gözetiliyor.

Ulusoy Raylı Sistemler Türkiye’de bir ilke imza atan ürünlerinin iyileştirme çalışmalarına hızla devam ederken kalite belgelendirme ve test çalışmaları için TCDD Demiryolu Araştırma ve Teknoloji Merkezi, ODTÜ Kaynak Teknolojisi ve Tahribatsız Muayene Merkezi, TÜRKAK onaylı laboratuvarlar, Uluslararası akreditasyona sahip ICMET Laboratuvarı,Romanya ile EGU-HV Laboratuvarı, Çek Cumhuriyeti  ve kalibrasyon kuruluşları ile işbirliği içerisinde çalışıyor. Üretimin tüm aşamalarında %100 Türk mühendisliği ile çalışmalarına devam eden Ulusoy Raylı Sistemler bu özelliği ile de ürünlerin kullanılacağı sahanın ve yolların şartlarına uygun ürün geliştirebilme avantajı sunuyor.