ULUSOY RAILWAY SYSTEMS

Referanslarımız

ULUSAL VE ULUSLARARASI PROJELER

 

Yurtiçinde ve yurtdışında birçok Demiryolu Elektrifikasyon Projesinde yer alan Ulusoy Raylı Sistemler yenilikçi çözümleri ile yapımı devam eden Yüksek Hızlı Tren, Hızlı Tren, Konvansiyonel demiryolu projelerinde de yer almaktadır.

 

 

 

Dünyada saatte 300 km hıza uygun olarak dizayn edilen birkaç özel demiryolu hattından olan Ankara-Sivas Yüksek Hızlı Demiryolu, başkent Ankara ile tarihimizin kilit noktalarından Sivas ilimiz arasındaki seyahat süresini 12 saatten 2 saate düşürecektir.
Devamı
Yapımına devam edilen Leki-Qebele demiryolu projesinin elektrifikasyon işleri için Azerbaycan Devlet Demiryolları, Türkiye’ den Ulusoy Raylı Sistemler’ in Havai Hat Ürünlerini ve Katener Sistemlerini tercih etmiştir.
Devamı
YÜZYILIN PROJESİ Asya ve Avrupa kıtaları arasını 4 dakikaya düşüren Marmaray projesi ile günde yaklaşık olarak 1 milyon 200 bin yolcu taşınacaktır. İstanbul Boğazı’nın her iki yakasındaki demiryolu hatları, İstanbul Boğazı'nın altından geçen demiryolu tünel bağlantısı ile birbirine bağlanmıştır.
Devamı
Türkiye Cumhuriyeti’nin en özel demiryolu projelerinden olan Başkentray Projesi 36 km hat uzunluğuna (150 km ray uzunluğu) sahip demiryolu ağıyla Ankara’yı uçtan uca bağlamıştır.
Devamı
2018 Nisan ayında temelleri atılan, Gaziantep şehrinde Başpınar-Oduncular ilçeleri arasında hizmet verecek GAZİRAY ile şehir demiryolları modern yapıya kavuşacak.
Devamı
Azerbaycan Demiryolları’nda kullanılan ve sorunlu Kosol-Hoban bağlantı parçaları, ATEF GROUP’un girişimi ile Ulusoy Raylı Sistemler ürünleri ile değiştirilmiştir ve ürünlerimizin başarılı çalışma performansı ile yaşanılan problemler nihayete ermiştir.
Devamı
Türkiye Cumhuriyeti’nin güneyinde yer alan Mersin ve Adana gibi iki büyük şehri birbirine bağlayan çok özel bir projedir. Bu proje ile milyonlarca insanın yaşadığı bu büyük şehirler birbirine daha yakın hale gelmiştir.
Devamı
Demiryolları projeleri için 2 ay gibi rekor denebilecek bir sürede tamamlanan Selçuk-Tepeköy demiryolu projesi İzmir ilimizin ulaşım ağını daha da güçlendirmiştir.
Devamı
20 milyon nüfusu ile Türkiye’nin en kalabalık ili olan İstanbul’da, yeni demiryolu ağları ile ulaşım problemleri azalmaktadır. Türkiye’nin ve bölgenin ekonomi merkezi İstanbul, büyüleyici tarihsel geçmişi ile dünyanın önemli metropolleri arasındadır.  
Devamı
Birçok hattın yenilenmesini ve inşasını içeren çok geniş kapsamlı demiryolu projeleri ile Türkiye’nin bütün Marmara Bölgesi modern demiryolu hatlarına kavuşmuştur.
Devamı
Ulusoy Raylı Sistemler’ in kendi tasarımı ve üretimi olan dünyanın en başarılı izolatörlerinden kabul edilen LSR (sıvı silikon) tipi Kompozit İzolatörler, Türkiye Cumhuriyeti Devlet Demiryolları tarafından demiryolları hatlarında kullanılmaktadır.
Devamı
TCDD
AZERBAYCAN DEVLET DEMİR YOLLARI
Armin Elektrik
Yapı Merkezi
KOLİN
Gülermak
Ayışığı Ulaştırma Sistemleri
Ultra Teknoloji
ATEF
E+M Elektrik Sistem Hizmetleri A.Ş.